Laminowanie

Laminowanie

Urządzenia do laminowania ciśnieniowego i podgrzewania taśm z materiałem klejącym, RGH ma możliwość łączenia większość rodzajów i grubości materiałów z klejami w celu wytworzenia gotowych produktów lub przygotowania produktu do kolejnych operacji. Możliwe jest laminowanie klejów na piankach, tkaninach i tworzywach sztucznych o szerokości do 1500 mm. Arkusze i rolki możemy laminować i łączyć, aby spełnić dokładne wymagania.
Cięcie rolki na wymiar

Cięcie rolki na wymiar

Nacinanie szpuli na rolki - funkcja cięcia szpuli materiału, umożliwia nam oferowanie rolek materiału ciętych na określone długości i ciętych na szerokości od 5 mm do 1600 mm. Dzięki laserowemu pozycjonowaniu rdzenia i noża kompaktowa nawijarka i zespół nacinający RGH umożliwia bardzo wąską tolerancję cięcia z tolerancjami nawet do +/- 0,5 mm. Automatyczne cięcie wstęgi na paski - CNC cięcie rolek, RGH może produkować rolki o szerokości od 3 mm do 1500 mm. Ta forma cięcia jest bardzo dokładna, szybka w konfiguracji i może wykonywać małe i duże nakłady pracy. Krótki czas realizacji jest dostępny ze względu na szybkość maszyny i istnieje duży zakres dostępnych rozmiarów, zamiast po prostu oferować standardowe rozmiary „z półki”.
Rotacyjne sztancowanie

Rotacyjne sztancowanie

Rotacyjne sztancowanie RGH pozwala na niezwykle szybkie i bardzo dokładne środki do tworzenia podstawowych lub bardzo złożonych kształtów. Dzięki możliwościom pomiarowym wspomaganym serwomechanizmem maszyny rotacyjne RGH mogą wytwarzać pocięte paski o niemal dowolnej długości, co zapewnia dużą elastyczność pod względem rozmiaru potrzebnej podkładki lub paska. Dzięki własnym możliwościami do laminowania, a także stacjom usuwania odpadów materiału, maszyny te dają szeroki zakres elastyczności projektowania. Podobnie jak w przypadku maszyn z płaskim wykrojnikiem, cięcie obrotowe pozwala na przygotowanie produktów na różne sposoby, umożliwiając łatwą aplikację dla naszych klientów. Chociaż narzędzia obrotowe można początkowo uznać za dość drogie, szybkość, z jaką można wytwarzać produkt, sprawia, że wykrawanie rotacyjne jest opłacalnym sposobem wytwarzania części. RGH szczyci się posiadaniem jednego z najszerszych asortymentów narzędzi obrotowych w Wielkiej Brytanii, więc jeśli chcesz otrzymać konkretny rozmiar lub kształt wykonanego elementu, zadzwoń, a jeden z naszych przedstawicieli handlowych będzie w stanie poinformować Cię dokładnie, co jest dostępne, są szanse, że będziemy już mieć narzędzie, które spełni Twoje wymagania!

Wykrawanie z płaskim wykrojnikiem

Cztery wykrawarki z płaskim łożem firmy RGH są w stanie wyprodukować prawie każdą wymaganą uszczelkę, kształt, podkładkę lub pasek. Dzięki możliwości „kiss cut” elementów o wymiarach do 650 mm x 500 mm, maszyny te nie tylko tworzą produkty na zamówienie, ale RGH zaproponuje również sposoby przygotowania tych produktów w celu ułatwienia aplikacji. Wiele szerokości wstęgi papieru, wycinane w arkuszach, z papierkiem „fingerlift” lub usuwane odpady, w których możemy dostarczyć twoje części. Prace prototypowe są często przeprowadzane przy użyciu technologii płaskich wykrojników przed przystąpieniem do zakupu narzędzi obrotowych.

Wykrawanie CNC

Automatyczna prasa przesuwna głowice do cięcia, RGH umożliwia wycinanie pojedynczych uszczelek z większości samoprzylepnych i nieprzylepnych materiałów w naszym szerokim asortymencie w szybki i skuteczny sposób. Za pomocą prasy CNC można wytwarzać zarówno małe, jak i stosunkowo duże pojedyncze części. Wykrawarka CNC to najszybszy sposób na wytwarzanie pojedynczych skomplikowanych uszczelek, a także oferujemy usługę usuwania dziur na części, aby nasi klienci mogli otrzymać kompletny, gotowy i łatwy w użyciu produkt.

Prasy ręczne

Pozwala na wycięcie od skomplikowanych, bardzo małych elementów, które wymagają indywidualnego przenoszenia, po duże pojedyncze komponenty, profile i uszczelki. Od małych podkładek po uszczelki o szerokości 1,4 metra, prasy te mają niskie koszty początkowe oprzyrządowania, a większość materiałów w naszym asortymencie można ciąć na tych maszynach, co zapewnia dużą elastyczność. Chociaż prasy te mogą być wolniejsze niż niektóre nasze inne maszyny automatyczne, ręczne rozmieszczenie narzędzi pozwala na wydajne zbiory oraz dużą uwagę i troskę o każdą wyprodukowaną część. Dzięki tym maszynom możliwe są małe serie/ilości produkcyjne.
Gilotyna RGH

Gilotyna RGH

To maszyna z pojedynczym ostrzem, która wytwarza indywidualnie cięte paski lub arkusze o szerokości od 6 mm do 1 metra. Cięcie „kiss cut” (nacięcie materiału) o szerokości jednego metra działa na podobnych zasadach jak gilotyna, ale umożliwia pocięcie na paski i arkusze o szerokości do 1 metra na rolki, co nie tylko ułatwia aplikację dla klientów, ale także zmniejsza pakowanie i przechowywanie produktów. Maszyny te mają możliwość laminowania, umożliwiając klejenie materiałów jednocześnie z cięciem, co skraca procesy i skraca czas produkcji.
Obróbka

Obróbka

Czas pracy, wymagana dokładność, szczegółowość części i rodzaj ciętego materiału to tylko cztery czynniki, które pomagają określić rodzaj oprzyrządowania wymaganego do wyprodukowania produktu w najbardziej skuteczny sposób. RGH ma jeden z najszerszych asortymentów narzędzi obrotowych w Wielkiej Brytanii. Oprócz tego, wprowadzenie lub obrotowe narzędzia do cięcia wzdłużnego i stacje tnące ze wspomaganiem serwa i laserów, pozwalają na wytwarzanie ogromnej liczby podkładek z narzędzi, które są już dostępne w magazynie RGH - dwustronne paski pianki o długości ponad 2 metry! Jeśli masz konkretny rozmiar podkładki lub paska, który obecnie kupujesz i obawiasz się, że w celu uzyskania zasobów, które mogą być zmuszone do zakupu nowego oprzyrządowania, zapytaj nas, możemy już mieć dostępne oprzyrządowanie, którego potrzebujesz!
Labolatorium testowanie materiałów

Labolatorium testowanie materiałów

Wewnętrzne możliwości testowe RGH oznaczają, że nasi klienci mają spokój podczas składania zamówienia w RGH. Pewność, że użyte materiały są zgodne ze specyfikacją, wymiary mieszczą się w określonych tolerancjach, a także, że produkt będzie przylegał do wymaganego podłoża. Możliwości obejmują wielofunkcyjny mechaniczny system testowy, który umożliwia testowanie na rozciąganie i ściskanie; wykonuje jednak również próby zginania, odrywania, ścinania, rozrywania i proces zużycia. Zaletą posiadania takiego sprzętu jest to, że zamiast zgadywać, czy niektóre kleje przykleją się do podłoża, dlaczego nie wysłać do RGH materiału i pozwolić procesowi testowania ustalić, który klej jest najbardziej odpowiedni do danego zadania? Inne możliwości obejmują 2-osiowy mikroskop pomiarowy, który zapewnia szybki i dokładny 2-osiowy pomiar precyzyjnych części. Od prostej ręcznej, jednofunkcyjnej operacji po bardziej złożone pomiary części, nasze urządzenia pomiarowe łączą obrazy optyczne o wysokiej rozdzielczości i wysokim kontraście z intuicyjnym mikroprocesorem, aby zapewnić dokładność w szerokim zakresie zastosowań pomiarowych. Doskonały obraz optyczny pozwala nawet na pomiar trudno dostępnych produktów na komponentach o niskim kontraście, takich jak czarne lub przezroczyste tworzywa sztuczne. Jeśli potrzebujesz, aby komponenty były produkowane z zachowaniem ścisłej tolerancji, ten sprzęt jest idealny, aby zapewnić, że RGH nigdy nie dostarczy w przekroczonych ramach specyfikacji.