Przy tworzeniu produktów dla klientów z wielu typów branż stosujemy liczne, zróżnicowane materiały, mające zastosowanie w kilku rodzajach branż przemysłowych. Wśród stosowanych do podkładek antywibracyjnych czy uszczelek drzwi lub okien tworzyw sztucznych w naszej firmie znajdują się chociażby:

  • taśma dwustronna piankowa oraz klasyczna w wersji samoprzylepnej,
  • elementy plastikowe,
  • części z filcu oraz tkanin,
  • elementy wykonane z zastosowaniem gumy.

Rodzaje produktów

Wśród najczęściej wykorzystywanych przez klientów materiałów jest taśma klejąca, gąbka oraz pianka neoprenowa, a także stworzona z zastosowaniem chociażby poliuretanu, polietylenu czy silikonu. Są to produkty, których zaletami jest chociażby elastyczność, a także odporność ogniowa. W zależności od konkretnego materiału można również uzyskać podkładki antywibracyjne oraz inne produkty, które są odporne na zróżnicowane temperatury czy wpływ wilgoci, czym charakteryzuje się chociażby polietylen.

Proponujemy podkładki antywibracyjne, a także taśmy klejące i dwustronne piankowe dostępne w kilku rodzajach grubości, koloru, a także proste w swojej aplikacji. Oprócz trwałych rozwiązań możemy również zaproponować tymczasowe opcje, w tym przykładowo eurozawieszki czy kiwalki reklamowe, które są dostępne w ramach kategorii POS Display.