Głównym profilem naszej działalności jest produkcja opakowań ochronnych. Specjalizujemy się w projektowaniu i wytwarzaniu niestandardowych wkładek do skrzynek z pianek, a także innych akcesoriów, które amortyzują przewożony lub przenoszony ładunek. Pracujemy przy pomocy urządzeń, takich jak ploter cyfrowy, który pozwala nam na wycinanie i frezowanie materiału, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać dowolny kształt na podstawie rysunku czy projektu.

Opakowania piankowe

Prowadzona przez nas firma RGH oferuje gamę lekkich, a zarazem trwałych opakowań, które chronią produkty podczas transportu. Wśród nich dostępne są wkładki flokowane, pianki styropianowe, przegrody piankowe, a także sztywne pianki techniczne. Ponadto wykonujemy na zamówienie opakowania piankowe o dowolnym wymiarze i kształcie.


Użycie naszych wkładek flokowanych czy pianek styropianowych pozwala na skomponowanie dopasowanego i bezpiecznego opakowania. Produkowane przez nas materiały dekoracyjne i ochronne powstają z pianek polietylenowych lub poliuretanowych. W razie potrzeby lub na życzenie klienta flokujemy wkładki materiałem tekstylnym, by zapewnić mu bardziej dekoracyjny efekt.

Właściwa ochrona

Kupując produkty w sklepie internetowym, ze zniecierpliwieniem czekamy na wysyłkę, a także na moment, w którym rozpakujemy pakunek. To, co znajduje się wewnątrz, ciekawi nas najbardziej, jednak mało kto zwraca uwagę na opakowanie, w którym otrzymuje dany towar.

Ochrona w postaci pianki styropianowej czy wkładek flokowanych pozwala na prawidłowy oraz nieinwazyjny transport produktów delikatnych, a także szklanych.

Nasz zespół projektantów współpracuje z klientem przez cały czas procesu projektowania, gdyż zależy nam na tym, by stworzyć idealne rozwiązanie, obejmujące opakowania piankowe i nie tylko.

Prezentacja produktów

Produkowane przez nas wkładki flokowane, przegrody piankowe czy pianka styropianowa to akcesoria, które nie tylko wpływają na bezpieczeństwo towaru, ale i jego prezencję. Opakowania piankowe to idealne rozwiązanie, by rozłożyć poszczególne elementy zestawu, np. narzędzi czy śrub. Dzięki temu w kasecie nic nie będzie się przesuwało.