budynek

Założona w 1986 roku firma RGH stała się jednym z wiodących producentów tworzyw sztucznych w Europie, sztancowanych kształów na wymiar tzw. „konwertingu”.

Nasza firma specjalizuje się w wytwarzaniu rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów w obszarach takich jak uszczelnianie,izolacja, klejenie, montaż, amortyzacja i redukcja hałasu. Nasz asortyment obejmuje pianki, taśmy samoprzylepne, gumy, filc techniczny, tkaniny i rzepy techniczne, pianki i siatki filtracyjne, izolatory techniczne i wiele innych.

RGH projektuje i produkuje komponenty z szerokiej gamy produktów, aby za pierwszym razem stworzyć idealne rozwiązanie dla Twojej aplikacji.

Nasze wysokiej jakości produkty są wytwarzane w naszym zakładzie przy użyciu najnowszej dostępnej technologii sztancowania. Na nasz styl zarządzania duży wpływ ma dążenie do ciągłego doskonalenia i nadzorują go nasze standardy jakości ISO9001 i IATF16949. Jesteśmy dumni, że jesteśmy uznawani za innowacyjnego partnera biznesowego.

Naszym nadrzędnym celem przez cały czas jest troska o naszych klientów od pierwszego kontaktu po udaną dostawę naszych produktów i nie tylko. Budujemy partnerstwa z naszymi klientami i dostawcami oraz ściśle z nimi współpracujemy, aby nie tylko dostarczać produkty wysokiej jakości, ale także, miejmy nadzieję, budować długoterminowe relacje oparte na zaufaniu.

Cieszy nas możliwość zaangażowania się w rozwój nowych projektów; Nasze wieloletnie doświadczenie inżynieryjne i branżowe często pozwala nam oferować innowacyjne rozwiązania. Wesprzemy Cię przez cały proces rozwoju, prototypowania i zakupu oraz zapewnimy, że Ty, jako klient, otrzymasz doskonały materiał i rezultat; wszystko w konkurencyjnej strukturze kosztów.

 

Z myślą o potrzebach naszych klientów już wkrótce zostanie otwarty nowy oddział RGH w Polsce. Zapraszamy do współpracy!