Od lat specjalizujemy się w produkcji materiałów piankowych ciętych na wymiar. Współpracujemy z wieloma firmami, które działają w różnych branżach. Odbiorcami naszych wyrobów są między innymi firmy związane ze sprzętem AGD oraz budownictwem, dla których przygotowujemy pianki, gumy i uszczelki, a także firmy związane z elektrotechniką, oświetleniem i motoryzacją.

Wszystkie nasze usługi są indywidualne, a produkty wręcz szyte na miarę, dlatego dokładamy wszelkich starań, by zawsze spełnić oczekiwanie wszystkich klientów. Do produkcji naszych wyrobów używamy wysokiej jakości materiałów i komponentów, dlatego możemy zapewnić, iż sprawdzą się na wielu polach.

Z naszych usług działa także wiele firm, które działają w branży specjalizującej się w produkcji opakowań i materiałów ochronnych. Wówczas możemy zaproponować wyroby o niestandardowych wymiarach, które będą ochraniały szklane lub metalowe części w kasetach i skrzynkach. Do takich wyrobów należą odbojniki, filc, a także pianki amortyzujące.