Nasza wszechstronna oferta dwustronnych pianek i taśm samoprzylepnych nadaje się do klejenia tworzyw sztucznych,szkła,drewna, metalu i kartonu, a jeśli masz trudne podłoża o niskiej energii powierzchniowej, chętnie przetestujemy Twój produkt, aby znaleźć najbardziej odpowiedni klej, spełniający wymagania.

Oprócz bardzo mocno klejących taśm RGH oferuje również szereg produktów, które są używane do tymczasowych połączeń, takich jak taśma perm-peel, taśma magnetyczna oraz rzepy, które po odklejeniu nie pozostawiają zabrudzeń i śladu kleju.

Wszystkie materiały mogą być konwertowane w postaci pasków, podkładek, kółeczek lub niestandardowych kształtów, a RGH przygotuje komponenty w taki sposób, który sprawi, że proces aplikacji będzie tak łatwy i szybki, jak to tylko możliwe.

Eurozawieszki

RGH produkuje lekkie, elastyczne zawieszki wraz ze sztywnymi wieszakami o różnych grubościach od 200 mikronów do 500 mikronów.

 

eurozawieszki

 

Kiwaki/Wobblers

Woblery RGH są dostępne w niemal dowolnej długości i szerokości z taśmą piankową lub taśmą przezroczystą na obu końcach.

Grubość tworzywa sztucznego można również regulować w celu zwiększenia lub zmniejszenia sprężystości wobblera.

 

wobblery 

 

Pianka do opakowań

Pianka polietylenowa jest idealna do większości zastosowań opakowaniowych.

RGH może laminować, frezować i wycinać piankę o dużym zakresie grubości, dowolnych kolorów w kształt i projekt, którego potrzebujesz, np. wkładki piankowe do kartonu, przekładki dystansowe, czy pianki amortyzujące podstawy produktu.